Structura personal

CALENDAR
VOT LEGAL
CURS VALUTAR
Sistemul de Informažii Schengen II
PRIMAR
CONSILIUL LOCAL
GALERIE FOTO
STEJARII SECULARI
Cautare
Administrare

Nr. crt.

Nume şi prenume

Încadrare

Secretar

1.

Antonia Roman

 

Compartiment Urbanism şi Amenajarea Teritoriului

2.

Maftei Eugen

Inspector I, superior 2

3.

Vacant

Inspector I, asistent 1

Compartiment Achiziţii Publice

4.

Slimac Ovidiu

Inspector I, superior 1

5.

Vacant

Inspector I, asistent 1

Compartiment Situaţii de Urgenţă

6.

Dan Denisa Erna

Inspector I, principal 1

7.

Botaş George

Şofer

8.

Vacant

Şef formaţie pompieri

9.

Vacant

Conducător auto

Compartiment Audit

10.

Vacant

Auditor I, principal 2

Compartiment Juridic

11.

Necula Anca Delia

Consilier Juridic I, asistent 1

Serviciul Poliţie Comunitară

12.

Vacant

Şef serviciu

13.

Guran Ovidiu

Agent Comunitar

14.

Caloian Marius

Agent Comunitar

15.

Muntean Gheorghe-Sebastian

Agent Comunitar

16.

Bunescu Liviu

Agent Comunitar

17.

Muntean Marius-Marcel

Agent Comunitar

18.

Morar Sorin

Agent Comunitar

19.

Filip Gheorghe

Agent Comunitar

20.

Runceanu Laurenţiu-Ioan

Agent Comunitar

Serviciul Financiar, Buget-Contabilitate

21.

Cojocaru Gicu

Inspector I, superior 2

22.

Mălureanu Andrei

Inspector I, principal 1

23.

Parpală Monica

Referent III, superior 1

24.

Staicu Cristina

Referent III, superior 1

25.

Moga Georgeta

Referent III, superior 3

26.

Cenuşe Mirela

Referent III, superior 1

27.

Vacant

Referent III, asistent 3

Compartiment Cultură, Sport şi Tineret

28.

Oltean Corina

Bibliotecar IA

29.

Neculicioiu Liviu

 

Compartiment Administrativ

30.

Staicu Emil

Administrator I

31.

Duţă Paraschiva

Îngrijitor curăţenie

32.

Vacant

Ingrijitor curăţenie

Compartiment Resurse Umane

33.

Bulmoagă Mihaela

 

Compartiment Registru Agricol-Protecţia Mediului

34.

Ferţu Adrian

Referent III, superior 1

35.

Trett Mihaela Ulrike

Inspector de specialitate I

Compartiment Asistenţă Socială

36.

Spânu Maria

Referent III, superior 1

Compartiment Arhivă

37.

Duţu Nicoleta

Arhivar I

Centrul de Informare Cetăţeni

38.

Pop Radu

Secretar-dactilograf IA


Nu sunteti logat. Daca sunteti administrator, Click aici pentru a va loga.